Novinka
  • 1 z 14
 

Dorty

 

K oslavě narozenin, svátku, výročí nebo jen tak pro radost! Dort potěší každého obdarovaného a určitě si na něm všichni pochutnají!

Ze všech dortů/dezertů uděláte 12-16 porcí.

Průměr je 25 cm (nižší s větším průměrem) nebo 18 cm (vyšší s menším průměrem). Celková gramáž i počet porcí je v obou případech stejná.

Do poznámky mi stačí napsat, o který dort máte zájem a na kdy ho potřebujete, zbytek doladíme telefonicky nebo e-mailem. 

Dostupnost Na dotaz
990 Kč
   
Kód produktu 77
Kategorie Dorty by Mňamis
 

A které dorty si u mě můžete objednat? Vybírat můžete z těchto sedmi druhů, ale pokud máte požadavky na upravení surovin, neváhejte mě kontaktovat, určitě něco vymyslíme.

Všechny druhy jsou nahoře zdobeny čerstvým ovocem, květy, bylinkami, sušenkami, ořechy, semínky... buď mi necháte volnou ruku nebo mi do poznámky napíšete Vaše požadavky.

 

Extra čokoládový dort - nejprodávanější dort, i když nepatří úplně do kategorie "zdravé", i tak v něm je ale třičtvrtě kila tvarohu. Kdy jindy si ho ale můžete dovolit, než když něco slavíte? :-) Obsahuje celkem 450 g kvalitní hořké čokolády v korpusu i krému, je hutný, vydatný, ale vůbec ne suchý, je vláčný. Určitě není přeslazený. Krém je z tvarohu, hořké čokolády a smetany. Počet porcí 12-16 ks. Cena 990 Kč.

 

Mrkvový dort - 100 % celozrnný, upečený ze špaldové mouky, slazený třtinovým cukrem. Obsahuje spoustu mrkve a vlašských ořechů, je velmi sytý, vydatný, ale opravdu vláčný. Krém je svěží tvarohový s cream cheese a citrónem. Počet porcí 12-16 ks. Cena 990 Kč. 

 

Dort ze základu z fazolových brownies - není v něm žádná mouka, je tedy přirozeně bezlepkový, hodně kakaový, slazený třtinovým cukrem, banánem a hořkou čokoládou. Základem jsou fazole, takže je nabitý vlákninou a bílkovinami, ale nebojte se, fazole v něm opravdu nejsou poznat. Krém je nejčastěji v kombinaci tvaroh-hořká čokoláda-smetana, ale hodí se na něj i světlý tvarohový krém. 12-16 ks porcí, cena 990 Kč.

 

Makový dort - pro všechny milovníky máku a svěžích chutí. Je přirozeně bezlepkový, mouka je zde plně nahrazena mletým mákem. Korpus je vláčný, krém je v kombinaci tvaroh, mascarpone a úžasný lemon curd (citronový krém), takže je lehký a osvěžující. 12 porcí. Cena 990 Kč. 

 

Vanilkový "cheesecake" - spodní tenká vrstva je z lotus sušenek a másla (případně kokosového oleje), základ z tvarohu, cream cheese, vajec a zahuštěného slazeného mléka a je ovoněný pravou vanilkou. Vrchní tenká vrstva je ze zakysané smetany. Pro všechny milovníky dezertů bez klasického korpusu z těsta. Počet porcí 12 ks. Cena 990 Kč. Na přání lze spodní vrstvu vytvořit i z bezlepkových sušenek.

 

Karamelový "cheesecake" - spodní tenká vrstva je z lotus sušenek a másla (případně kokosového oleje), základ z tvarohu, cream cheese, vajec a karamelového zahuštěného slazeného mléka . Vrchní tenká vrstva je ze zakysané smetany. Pro všechny milovníky dezertů bez klasického korpusu z těsta. Počet porcí 12 ks. Cena 990 Kč. Na přání lze spodní vrstvu vytvořit i z bezlepkových sušenek.

 

Piškotový dort s malinami nebo jahodami - klasika všech klasik, která ale nikdy nezklame. Úžasně nadýchaný, vláčný a vlhký korpus spolu s krémem z tvarohu a mascarpone, s malinovým/jahodovým rozvarem uvnitř. Počet porcí 12-16. Cena 990 Kč.

 

Ze všech dortů/dezertů uděláte minimálně 12 porcí, průměr je 25 cm. Na přání je možno upéct také vysoký dort s menším průměrem, počet porcí i cena je stejná. 

 

Do poznámky v posledním kroku objednávky mi stačí napsat, o který dort máte zájem a na kdy ho potřebujete, zbytek doladíme telefonicky nebo e-mailem. 

Je možné objednat i dorty pro větší počet osob, včetně svatebních, cena bude stanovena individuálně dle Vašich požadavků.

U tohoto produktu je možný pouze osobní odběr. Po předchozí domluvě je možný i rozvoz k Vám domů za příplatek 200 Kč (platí pro Třinec a okolí 10 km).